08 stycznia 2018
Gminne Igrzyska Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

W dniu 18.12.2017r. w hali OSiR odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. W zawodach tych startowały reprezentacje szkół naszej gminy:

- trzy w kategorii dziewcząt

- pięć w kategorii chłopców.

Rozgrywki toczyły się systemem „Każdy z każdym”. Doskonale spisały się obie nasze reprezentacje, które wygrały wszystkie swoje mecze i podobnie jak ich młodsze koleżanki i koledzy awansowali do Mistrzostw Powiatu, które odbędą się w przyszłym roku.

Klasyfikacja końcowa turnieju wyglądała następująco:

W kategorii dziewcząt:

1m. Jedynka Mosina, 2m. SP Pecna, 3m. SP Daszewice.

W kategorii chłopców:

1m. Jedynka Mosina, 2m. SP Pecna, 3m. SP2 Mosina

Podopieczne Pani Beaty Gryzy występowały w następującym składzie:

Klasa II A: Zuzanna Klemczak, Martyna Todryk, Matylda Siwierska, Zuzanna Pawlaczyk, Nikola Idkowiak, Klasa II B: Klaudia Walkowiak, Klaudia Lubczyńska, Ilona Jędrzejczak, Klasa III A: Paulina Arning, Natalia Kijak, Wiktoria Maćkowiak, Anna Dłużewska, Zuzanna Napierała, Martyna Madej, Martyna Stelmaszyk, Klasa VII A: Helena Madej.

W skład reprezentacji, której trenerem był Zbigniew Lisiecki, weszli następujący uczniowie:

Klasa VII A – Mikołaj Grzywacz, Klasa VII C –Kamil Drobiński, Klasa II A - Wojciech Fajfer, Tobiasz Trzeciak, Wojciech Bobkiewicz, Klasa II B - Igor Ławniczak, Piotr Pogonowski, Kacper Łukomski, Klasa III A - Bartosz Leśniewicz, Przemysław Tobys, Filip Lisowski, Łukasz Szczepaniak, Jędrzej Włodarczak, Mikołaj Demut, Klasa III B - Dawid Korcz.

Życzymy powodzenia w rozgrywkach powiatowych.

Zbigniew Lisiecki