15 maja 2018
Gminny Konkurs "Mistrz Tabliczki Mnożenia"

W piątek 11 maja 2018 r. nasza szkoła wzięła udział w gminnym konkursie Mistrz Tabliczki Mnożenie organizowanym przez SP nr 2 w Mosinie. Nasza drużyna w składzie: Marta Michalczyk 4c, Jakub Leśniowski 5b, Julita Szabo 6b, Antoni Nieckarz 6a wywalczyli I miejsce w tym konkursie. Zawody polegały na rozwiązywaniu przykładów z tabliczki mnożenia w ściśle określonym czasie. Im wyższa klasa, tym tempo większe. Po wyliczeniu wszystkich zadań okazało się, że nasza szkoła i szkoła w Daszewicach ma po tyle samo punktów. Doszło do dogrywki. Po kilku rundach to nasza drużyna ostatecznie zwyciężyła w całym turnieju.

Gratulujemy również osiągnięcia super wyników indywidualnych, gdyż Jakub i Antek zwyciężyli w swoich kategoriach wiekowych. Nadmienię jeszcze tylko, że Antek rywalizował w kategorii klas VII.

Maja Matusiak-Kapczyńska

Teresa Nowak