23 lutego 2023

Po raz pierwszy wzięliśmy udział w konkursie piosenki, której tematem przewodnim były podróże. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa w Czapurach, gdyż jej patronem jest popularny pisarz i podróżnik – Arkady Fiedler. Przed rozpoczęciem rywalizacji wokalnych uczniowie z Czapur przedstawili nam życiorys naszego lokalnego autora oraz zachęcili do odwiedzenia jego domu-muzeum w Puszczykowie.

Uczniowie rywalizowali w trzech grupach wiekowych. Z wielką radością informujemy, iż w każdej z kategorii zdobyliśmy laury. Pierwsze miejsce z klas 1-3 otrzymała Julia Łukaszczyk, uczennica kl. 3a, śpiewając piosenkę ,,Autostop”. W drugiej kategorii Hania Palutka z kl.4c  piosenką ,,Meluzyna” wyśpiewała wyróżnienie, a uczennica klasy 8a – Marzena Matusiak wywalczyła III miejsce. Dziewczynki otrzymały pamiątkowe dyplomy, statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy sukcesu!

Gminny Konkurs ,,Podróże z piosenką”