15 stycznia 2018
Gminny Przegląd Jasełek Mosina 2017

Do tej pory nie pochwaliliśmy się wspaniałym sukcesem, związanym z Gminnym Przeglądem Jasełek. Była to jego jubileuszowa, bo piętnasta już edycja. W naszej szkole mianem specjalisty od jasełek bez wątpienia możemy obdarzyć panią Ewę Walczak, która już po raz 13 (sic!) przygotowała i wzięła w nim udział z klasą III b.

Nasi uczniowie otrzymali najwięcej spośród wszystkich zespołów nagród indywidualnych. I tak za grę aktorską wyróżnienie otrzymały:

• Amelia Płócieniak

• Martyna Silska

• Sandra Błaszak

• Weronika Częścik

Za śpiew towarzyszący poszczególnym scenom wyróżnienie otrzymały:

• Gabriela Demut

• Gabriela Banach

• Zuzanna Napierała

• Marzena Matusiak

Spośród 14 grup-nasza szkoła zajęła II miejsce!

Uroczyste wręczenie dyplomów nagrodzonym zespołom odbyło się w piątek 15 grudnia w sali reprezentacyjnej Mok-u podczas specjalnego koncertu. Nasze dwie uczennice- Amelia Płócieniak i Martyna Silska zostały poproszone o odebranie dyplomów i nagród za niezwykłe kreacje aktorskie. Kolejny występ klasy III b uświetnił wigilie klas 0-III.

Opiekę nad jasełkami sprawowały panie Ewa Walczak, Dorota Szczepaniak i Beata Lenartowska-Nieckarz.