29 listopada 2022

W październiku dziesięcioro uczniów przystąpiło do II etapu konkursu organizowanego przez wydawnictwo Czas Dzieci. Polegał on na rozwiązaniu testu z wiedzy poświęconej serii książek o Harrym Potterze oraz wykonaniu pracy plastycznej na ten temat. Do III etapu zakwalifikowały się: Liliana Dengusiak i Ola Dunajewska z klasy 7b oraz Martyna Kula z klasy 7a.

W drugiej połowie listopada w naszej szkole odbył się trzeci etap, w którym dziewczyny drużynowo odpowiadały na pytania dotyczące serii napisanej przez J.K. Rowling. Miały one trzy próby, a konkurs realizowany był online.

Dziewczynom udało się osiągnąć fantastyczny wynik prawie 15000 punktów!

Niestety okazało się, że jest on niewystarczający by zakwalifikować się do ścisłego finału!

Tym niemniej gratulujemy Lili, Oli i Martynie niesamowitej wiedzy na temat serii książek o Harrym Potterze! Brawo!

Harry Potter – Turniej Szkół