20 października 2023
II etap przesłuchań wojewódzkich do VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej

17 października w siedzibie IPN w Poznaniu odbył się drugi etap przesłuchań do VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej. Na początku października nasze uczennice Lena Katulska z kl.5a i Hanna Palutka z kl.5c wysłały swoje nagrania - zgłoszenia do I etapu przesłuchań do festiwalu. W dniu 17.10.23 odbył się drugi etap przesłuchań wojewódzkich, tym razem już na żywo. Ku naszej ogromnej radości zakwalifikowała się do niego Hania Palutka i to ona reprezentowała naszą szkołę. Swoim pięknym wykonaniem piosenki „Alinka” nasza młoda artystka wyśpiewała I miejsce w kategorii klas 4-5 i weźmie udział w przesłuchaniach finałowych i koncercie galowym, który odbędzie się w lutym 2024r w Krakowie. Pierwszy raz w historii szkoły bierzemy udział w ogólnopolskim festiwalu muzycznym.