28 lutego 2020
II miejsce w półfinale powiatu w piłce ręcznej najmłodszych chłopców

14 lutego na hali SP 1 w Mosinie odbył się Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Piłce Ręcznej Chłopców - Igrzyska Dzieci. W turnieju udział brały 3 szkoły z terenu powiatu poznańskiego: SP Tulce, SP Stęszew i SP nr 1 Mosina.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi najmłodsi chłopcy. Turniej był niezwykle wyrównany i zacięty, bo każda z drużyn miała jedną porażkę i jedno zwycięstwo. Nasi zawodnicy zdobyli najwięcej bramek i mieli najlepszą różnice bramek, jednak przepisy regulaminu w piłce ręcznej mówią o tym, że drużyna, która przegra po dogrywce lub w karnych, otrzymuje jeden punkt więcej, tym sposobem zajęliśmy II miejsce za SP Stęszew. Gratulujemy jednak chłopcom dobrej gry!

Kolejność końcowa turnieju:

I miejsce SP Stęszew

II miejsce SP nr 1 Mosina

III miejsce SP Tulce

Skład zespołu: Mikołaj Roszkowski, Hubert Piotrowski, Oliwier Borus, Wojtek Szymanowski, Marcel Guźniczak, Dawid Zawadowski, Jakub Leśniowski, Jakub Demut, Dominik Adamek, Kacper Zimowski, Mikołaj Pyszniak.