16 stycznia 2023

W czwartek 12 stycznia 2023 r. w Mosińskim Ośrodku Kultury odbył się pokaz Jasełek.  Zaproszono do udziału chętne grupy z przedszkoli i szkół. Występowała grupa przedszkolaków z  Przedszkola Akademia Odkrywców  w Krośnie, uczniowie zerówek ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie oraz aktorzy z Zespołu Szkół im Adama Wodziczki w Mosinie. Gitarzyści z zespołu Carlosa Ramireza zagrali kolędy. Po zakończonych występach uczniowie z Mosińskiej Jedyneczki zaprosili na słodki poczęstunek i kawę swoich dziadków i babcie. Poczęstunek odbył się w sali kolumnowej, a o dekoracje i pięknie zastawione stoły zadbali rodzice uczniów.  Wspaniała, radosna i rodzinna atmosfera udzieliła się przybyłej licznie  publiczności, a także babciom i dziadkom, którzy byli zachwyceni występem i niespodzianką przygotowaną przez maluchy.

Jasełka w MOK oraz Dzień Babci i Dzień Dziadka