17 czerwca 2024
Jesteśmy jedną z najbardziej usportowionych szkół powiatu poznańskiego!

14 czerwca 2024 roku na stadionie lekkoatletycznym przy Liceum Ogólnokształcącym w Puszczykowie odbyło się podsumowanie sportowego roku szkolnego 2023/2024.

Gospodarzami tej uroczystości był pan Przemysław Budzyński – dyrektor LO w Puszczykowie  wraz z Burmistrzem Puszczykowa – panem Andrzejem Balcerkiem. W uroczystości wzięli udział radni powiatu poznańskiego z komisji Oświaty i Wychowania oraz Komisji Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki, organizatorzy sportu i przedstawiciele zwycięskich gmin i szkół.

W rywalizacji wzięło udział ponad sześćdziesiąt szkół w naszego powiatu. Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej uplasowała się na IV miejscu wśród sześciu najbardziej usportowionych szkół powiatu poznańskiego. W rywalizacji startowało ponad 60 szkół, co sprawia, że jeszcze bardziej cieszymy się z tego wspaniałego wyróżnienia.

Wyniki:

1. SP Lusowo                   450 pkt