17 grudnia 2017
Kibicuj z klasą!

W niedzielą 10 grudnia 2017r. wspólnie z 43 uczniami i 3 opiekunami kibicowaliśmy Lechowi w ramach akcji "Kibicuj z klasą" podczas meczu Lech Poznań - Cracovia Kraków 1 – 0

Uczniowie wyposażeni w szaliki, czapeczki, koszulki w barwach Lecha stawili się punktualnie o 15:50 w miejscu zbiórki przy hali OSiR w Mosinie.

Przed udaniem się do autobusu zabraliśmy ze szkoły dary dla bezdomnych zwierząt (karmy, zabawki oraz inne przybory dla zwierząt), które były zbierane w naszej szkole w ramach akcji „Świąteczna Paczka dla Psiaczka”, a jej organizatorem był skrzydłowy Lecha Poznań – Maciej Makuszewski razem ze swoją żoną Oliwią. Jest to już trzecia edycja tej wspaniałej akcji. Z pięcioma dużymi kartonami darów udaliśmy się do autobusu. Udaliśmy się do wyznaczonego punktu, gdzie przekazaliśmy nasze dary. W zamian otrzymaliśmy zdjęcia z autografem Macieja Makuszewskiego oraz vouchery z 50% zniżką na kolejny mecz Lecha. Istnieje możliwość, że dzięki tak dużej ilości darów w naszej szkole może pojawić się pomysłodawca akcji Maciej Makuszewski, który przeprowadzi dla naszych uczniów lekcję wychowania fizycznego.

Głośny doping okazał się skuteczny, ponieważ Lech wygrał mecz 1 – 0 i zadowoleni, pełni wrażeń wracaliśmy do domu.

Duże podziękowania należą się Panom Pawłowi Gulczowi, Dariuszowi Żurawskiemu oraz Przemysławowi Senftlebenowi za pomoc w opiece nad naszymi młodymi kibicami. Ich pomoc była niezbędna przy tak wielkiej masowej imprezie, na tak dużym obiekcie sportowym jakim niewątpliwie jest stadion Lecha Poznań.

Z podziękowaniami i sportowym pozdrowieniem,

Zbigniew Lisiecki