Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko
21 września 2022
Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno – Społecznego „Każdy inny – wszyscy równi”.

W niedzielą 10 grudnia 2017r. wspólnie z 43 uczniami i 3 opiekunami kibicowaliśmy Lechowi w ramach akcji "Kibicuj z klasą" podczas meczu Lech Poznań - Cracovia Kraków 1 – 0

 

Uczniowie wyposażeni w szaliki, czapeczki, koszulki w barwach Lecha stawili się punktualnie o 15:50 w miejscu zbiórki przy hali OSiR w Mosinie.

 

Przed udaniem się do autobusu zabraliśmy ze szkoły dary dla bezdomnych zwierząt (karmy, zabawki oraz inne przybory dla zwierząt), które były zbierane w naszej szkole w ramach akcji „Świąteczna Paczka dla Psiaczka”, a jej organizatorem był skrzydłowy Lecha Poznań – Maciej Makuszewski razem ze swoją żoną Oliwią. Jest to już trzecia edycja tej wspaniałej akcji. Z pięcioma dużymi kartonami darów udaliśmy się do autobusu. Udaliśmy się do wyznaczonego punktu, gdzie przekazaliśmy nasze dary. W zamian otrzymaliśmy zdjęcia z autografem Macieja Makuszewskiego oraz vouchery z 50% zniżką na kolejny mecz Lecha. Istnieje możliwość, że dzięki tak dużej ilości darów w naszej szkole może pojawić się pomysłodawca akcji Maciej Makuszewski, który przeprowadzi dla naszych uczniów lekcję wychowania fizycznego.

 

Głośny doping okazał się skuteczny, ponieważ Lech wygrał mecz 1 – 0 i zadowoleni, pełni wrażeń wracaliśmy do domu.

 

Duże podziękowania należą się Panom Pawłowi Gulczowi, Dariuszowi Żurawskiemu oraz Przemysławowi Senftlebenowi za pomoc w opiece nad naszymi młodymi kibicami. Ich pomoc była niezbędna przy tak wielkiej masowej imprezie, na tak dużym obiekcie sportowym jakim niewątpliwie jest stadion Lecha Poznań.

                       

Z podziękowaniami i sportowym pozdrowieniem,

Zbigniew Lisiecki 

Kibicuj z klasą!
17 grudnia 2017