09 listopada 2017
Klasa 3a, czyli mistrzowie bowlingu!

Za nami już dwa miesiące mozolnego zapamiętywania dat, pisania charakterystyk, rozwiązywania zadań, "zakuwania" słówek z angielskiego, zgłębiania pojęć z fizyki czy biologii i odrabiania zadań domowych. Uff! Przydałoby się trochę wytchnienia od trudu życia uczniowskiego. Dlatego klasa 3a gimnazjum wybrała się 2 listopada do Poznania na aktywny odpoczynek przy kręglach i kawałku pizzy. Niektórzy uczniowie okazali się prawdziwymi mistrzami bowlingu – rekordzistka wielokrotnie strąciła wszystkie kręgle za jednym zamachem, co w fachowym języku nazywa się "strike".

Polecamy obejrzenie krótkiej relacji filmowej, stworzonej przez wychowawczynię tej klasy - panią Agatę Walter! Oto link:

Gratulujemy i jednocześnie zazdrościmy umiejętności (zarówno kręglarzom, jak i ich utalentowanej filmowo opiekunce, tymczasem wszystkim trzecioklasistom życzymy sił i wytrwałości w żmudnych przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego!