Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

13 listopada 2019
Kto nie chciał kiedyś poczuć się jak nowy Jimi Hendrix, lub drugi John Lennon?
12 listopada 2019
Zakończył się szkolny konkurs plastyczny „Fantastyczna ryba”. Uczniowie z klas 4-6 mogli przy pomocy

Kolejna wygrana piłkarzy ręcznych Idmar Jedynka

Ciekawe spotkanie odbyło się dzisiejszego wieczoru w hali OSiR w Mosinie. Piłkarze ręczni drużyny IDMAR Jedynka Mosina rozegrali kolejny mecz LIGI Młodzików . Tym razem przeciwnikiem była drużyna Polonii Środa, która w tabeli rozgrywek znajduje się bezpośrednio przed Mosiniakami.

Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem naszej drużyny. W drugiej połowie drużyna przeciwna zdobyła dwubramkową przewagę i potrzebna była przerwa na żądanie dla IDMAR Jedynki Mosina. Okazało się później, że było to doskonałe zagranie taktyczne. Chłopcy złapali "drugi oddech" i po kilku akcjach zdobyli kilkubramkową przewagę, której nie oddali do końca meczu. 32 - 27 to wynik końcowy spotkania. Bardzo dobre spotkanie rozegrał nasz prawoskrzydłowy Igor Nowak, ze strzałami z którymi nie mógł sobie poradzić bramkarz drużyny Polonii. Igor zdobył 9 bramek. Jak zwykle najwięcej bramek dla naszej drużyny zdobył Jacek Fajfer - 16. As atutowy drużyny gości, czyli Antoni Bielecki, drugi za Jackiem w tabeli strzelców ligi, został skutecznie powstrzymany przez indywidualne kryjącego go Huberta Florka.

Była bardzo dobra gra, ale było też kilka błędów, które musimy wyeliminować na najbliższych treningach.