19 marca 2018
Kolejne zawody najmłodszych siatkarzy

Niedawno w Lesznie odbył turniej eliminacyjny Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Mini Piłce Siatkowej Chłopców KINDER SPORT. Zawody organizowane dla szkół przez WZPS Poznań cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W roczniku 2007 zgłoszono prawie 30 zespołów.

Naszą szkołę, która od wielu lat uczestniczy w tych rozgrywkach, reprezentowali chłopcy: Gulcz Samuel, Zimowski Kacper, Zawadowski Dawid, Guzniczak Marcel, Trzciński Kacper, Szymanowski Wojtek, Demut Jaku oraz Piotrowski Hubert.  Wszyscy są uczniami klas czwartych.

Dla najmłodszych siatkarzy był to kolejny turniej, w którym mierzyli się z najlepszymi w województwie i podczas którego porównywali swoje umiejętności z innymi czołowymi szkołami, przeważnie o profilu sportowym.

Na prawie 30 drużyn nasza najlepsza drużyna zajęła 8 miejsce, które należy uznać za duży sukces.

Gratulujemy i życzymy dalszych zwycięstw.

Jędrzej Pinkowski