02 listopada 2023

26 października 2023r. w Szkole Podstawowej im. Prezydenta RP Edwarda Raczyńskiego w Rogalinie odbył się IV Gminny Konkurs „Z kodowaniem za pan brat” dla kl. 1-3. W konkursie brały udziały trzyosobowe drużyny, składające się z uczniów kl. 1, 2 i 3, reprezentujących szkoły podstawowe w Krośnie, Czapurach, Krosinku, Rogalinie oraz SP nr 1 z Mosiny. Uczniowie indywidualnie oraz w zespołach rozwiązywali kolejne zadania, które bezpośrednio po ich zakończeniu były oceniane i punktowane. Reprezentanci z naszej szkoły w składzie: Róża Majchrzycka, Karol Szymański i Piotr Blumczyński zdobyli zaszczytne pierwsze miejsce za co należą im się ogromne gratulacje. Jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs „Z kodowaniem za pan brat”