09 czerwca 2023

6 czerwca 2023r. w naszej szkole odbył się Konkurs Języka Angielskiego dla klas 1-3. Celem konkursu było pogłębienie zainteresowania językiem angielskim, rozwijanie świadomości językowej oraz utrwalenie i powtórzenie materiału językowego, a przede wszystkim – dobra zabawa!

Dzieci zmagały się z zadaniami sprawdzającymi umiejętność rozumienia ze słuchu, czytania i pisania w języku angielskim, wykazywały się też znajomością słownictwa oraz struktur gramatycznych. Arkusze były dostosowane odpowiednio do poziomu dzieci.

W konkursie wzięło udział 38 dzieci z naszej szkoły. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników i już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie za rok!

Oto lista zwycięzców:

KLASY I:

I miejsce- Jeremiasz Stefański kl. 1c

II miejsce- Antek Matuszak kl.1c

III miejsce- Oliwia Żok kl. 1b, Kajetan Tarnowski kl.1b oraz Teodor Orkiszewski kl. 1a

KLASY II:

I miejsce- Piotr Blumczyński kl. 2c oraz Gabriela Żwawiak kl. 2b

II miejsce-Natalia Witczak kl. 2a

III miejsce - Liliana Błoszyk kl. 2a

KLASY III:

I miejsce- Aleksandra Leśniowska kl. 3c

II miejsce- Aleksandra Kubiak kl. 3c