24 marca 2023

W piątek 17 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kota. Obok psów to najczęściej hodowane zwierzęta domowe.  Uczniowie klas pierwszych, drugich oraz trzecich wzięli udział w  konkursie, przynosząc ulubione zdjęcie swojego kociego zwierzaka. W tym celu  udostępniona została  specjalna tablica w łączniku naszej szkoły, na której zaprezentowano przyniesione  zdjęcia. Z zaangażowaniem przystąpiono do głosowania - łącznie zagłosowało 136 uczniów z klas 1-3 naszej szkoły. Prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Po tygodniu gorących rozmów uczniowie oddali swoje głosy na ulubione zdjęcie i w ten sposób wyłonili zwycięzcę.

I miejsce – Wojtek Szuman  klasa 1B (kot Fryga)

II miejsce – Majka Jujeczka klasa 3b (kot Lolcia)

III miejsce – Kasia Szczepanek klasa 2c (kot Wedzia)

Wyróżnienie otrzymują

Martyna Grzegorczyk klasa 2A (kot Kitka)

Mikołaj Matuszewski klasa 3b (zdjęcie pt. Opętana Marcelinka)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają upominki, natomiast zwycięzcy oraz osoby wyróżnione dyplom wraz z wyjątkową nagrodą.

W załączeniu prezentacja zdjęć zwycięskich kotów.

Konkurs KOT BY SIĘ UŚMIAŁ