16 maja 2018
Konkurs "Mosina oczami dzieci"

Niedawno otrzymaliśmy list z prośbą o jego udostępnienie, co niniejszym czynimy.

Kochani najmłodsi mieszkańcy Gminy Mosina!

Bardzo Wam dziękujemy za przesłanie blisko 100 prac na konkurs "Mosina oczami dzieci". Jesteśmy zauroczeni, tak cudownymi, kolorowymi i pomysłowymi pracami. Jury podjęło już decyzję i przyznało swoje wyróżnienia. Wybrali również najciekawsze prace w różnych kategoriach wiekowych, na które możecie teraz oddawać głosy na profilu facebookowym Gminy Mosina https://www.facebook.com/gminamosina/, klikając pod zdjęciami przycisk "like"👍. Głosujecie w trzech kategoriach wiekowych (3-4, 5, 6-7 lat), nagrodzone zostaną trzy prace z każdej kategorii wiekowej, które zdobędą najwięcej "lajków".👍👍👍 Głosowanie zakończy się 30 maja o godzinie 14:00 🕑 .

Wszyscy zwycięzcy zostaną powiadomieni 4 czerwca (na podstawie danych podanych w karcie zgłoszenia) , wręczenie nagród odbędzie się 9 czerwca podczas „Dnia Dziecka i Festynu Organizacji Pozarządowych", boisko Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie, ul. Szkolna 1.

Referat Oświaty, Promocji, Kultury i Sportu

Katarzyna Leszczyńska