24 listopada 2017
Konkurs plastyczny „Kopiujemy Wyspiańskiego”

Za nami szkolny konkurs plastyczny pt. „Kopiujemy Wyspiańskiego”, który zakończył się 3 listopada. Konkurs o Wyspiańskim odbywał się w naszej szkole w ramach ogólnopolskiej akcji „Rok Wyspiańskiego”. Brali w nim udział uczniowie 7 klas oraz 2 i 3 gimnazjalnych. Ogółem uczestniczyło 7 uczniów - Małgorzata Rydlewska z kl. 3a, Justyna Wojciechowska z kl. 3c, Wiktoria Wolaczyńska z kl. 3c, Zofia Nojszewska z kl. 2a, Agata Jedlińska z kl. 2a, Zuzanna Grzesiak i Oskar Piłat z kl. 7a. Ze względu na bardzo wyrównany poziom prac komisja konkursowa nie przyznała miejsc i postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników dyplomami i nagrodami.

Prace można oglądać na pierwszym piętrze naszej szkoły. Zasłużone gratulacje dla młodych kopistów mistrza Wyspiańskiego.

R. Marciniak