24 listopada 2017
"Mój kolorowy sen"

Na początku listopada zakończył się szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas 4-6 pt. ,,Mój kolorowy sen". Uczestnicy mieli za zadanie w ciekawy i kolorowy sposób przedstawić swoje senne marzenia, pragnienia, wyśniony świat. Forma pracy była dowolna, dlatego prace konkursowe są wykonane techniką rysunkową, malarską, w technice kolażu.
Pierwsze miejsce zajęła Julia Haracewiat z klasy 5c, drugie miejsce Małgorzata Jabłońska z kl. 5a i Antoni Nieckarz z kl. 6a. Trzecie miejsce przypadło Zuzannie Jakubowskiej i Paulinie Walkowiak z kl. 5c. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia - Wiktoria Sikora z kl.4c, Adrianna Błaszczyk z kl. 4a, Marcin Muth z kl. 4c, Maria Łakoma z kl. 4c, Jagoda Kaczmarek z kl.  b, Katarzyna Wiśniewska z kl. 6c, Agata Werner z kl. 6a oraz Julia Poterska z kl. 6b. Każdy z uczestników zostanie nagrodzony dyplomem i drobnym upominkiem, a konkursowe prace można oglądać na gazetce w holu szkolnym przy zejściu do szatni. Wszystkim uczestnikom należą się wielkie gratulacje.

Renata Marciniak