06 kwietnia 2022

W poniedziałek 28 marca 2022 r. odbyły się  szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego dla klas I-III „Wiosenne przebudzenie”. Laureat konkursu będzie reprezentował szkołę w eliminacjach gminnych, które odbędą się w Mosińskim Ośrodku Kultury. Jury w składzie: pani Katarzyna Banaszyk i pani Dorota Szczepaniak, oceniając dykcję, znajomość tekstu oraz wrażenie artystyczne, wyłoniło zwycięzców konkursu:

I miejsce –Maja Cieleńska,  kl.III b

II miejsce – Zofia Kubiak, kl. III c

III miejsce – Magdalena Jerzykiewicz, kl. I b

Zostały również przyznane trzy wyróżnienia, które otrzymały: Oliwia Jankowiak z klasy II a, Aleksandra Leśniowska z klasy II c oraz Hanna Palutka z klasy III c. Dzieci zostały nagrodzone dyplomami i upominkami. Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom, a Mai życzymy powodzenia w dalszych eliminacjach.

Konkurs recytatorski „Wiosenne przebudzenie”