03 kwietnia 2023

W środę 29 marca 2023 r. odbyły się szkolne eliminacje klas I – III konkursu recytatorskiego „Wiosenne przebudzenie”. Laureat konkursu będzie reprezentował szkołę w eliminacjach gminnych, które odbędą się w Mosińskim Ośrodku Kultury 4 kwietnia. Jury w składzie: pani Teresa Nowak, pani Dorota Szczepaniak i pani Jolanta Bączkowska, oceniając dykcję, znajomość tekstu oraz wrażenie artystyczne, wyłoniło zwycięzców konkursu:

I miejsce – Magdalena Jerzykiewicz kl. II b

II miejsce –Aleksandra Leśniowska kl. III c

III miejsce –Oliwia Jankowiak kl.III a

Zostały również przyznane cztery wyróżnienia, które otrzymali: Róża Majchrzycka kl. Ib, Józef Kunicki kl.Ic, Piotr Blumczyński kl.IIc, Barbara Jeżewska kl.IIIc. Dzieci zostały nagrodzone dyplomami i upominkami. Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom, a Magdalenie życzymy powodzenia w eliminacjach gminnych.

Konkurs recytatorski klas I – III
„Wiosenne przebudzenie”