02 listopada 2022

Dnia 27 października 2022 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mosinie odbyła się lekcja żywieniowa i warsztaty skierowane do uczestników programu – „Lekkoatletyka dla każdego”. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie oraz uczniowie z SP nr 2. Zajęcia przeprowadziła Pani dietetyk firmy Nestle – Pani Katarzyna Kalaska jako partner programu LDK.

W części teoretycznej uczniowie mogli zapoznać się z zasadami prawidłowego odżywiania oraz właściwego nawadniania organizmu. W części praktycznej  młodzi sportowcy samodzielnie wykonywali izotoniki oraz zdrowe przekąski.

Lekcja żywieniowa i warsztaty z dietetykiem firmy Nestle – partnerem programu „Lekkoatletyka dla każdego”