Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie na realizację projektu
18 lipca 2019
III turnus półkolonii SP1 w Mosinie odbył się przy dobrej, choć czasami kapryśnej pogodzie.

Mecz  „Sparta” Oborniki – IDMAR Jedynka

11 grudnia 2018 r. piłkarze ręczni IDMAR Jedynka Mosina gościli u lidera rozgrywek w Obornikach Wielkopolskich. Osłabieni brakiem Huberta Florka oraz Filipa Murawskiego (obaj borykają się z kontuzjami) chłopacy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Od pierwszych minut objęliśmy prowadzenie dwoma bramkami. Zupełnie inaczej niż w meczu inauguracyjnym. Przez 20 minut walka była bardzo wyrównana. Ostatnie 5 minut należało jednak do gospodarzy, którzy na przerwę schodzili z 4 bramkową przewagą. Wynik do przerwy to 14-10.

Na drugą połowę chłopcy wyszli bardzo mocno zmotywowani z chęcią odrobienia strat. Tej mobilizacji starczyło na 15 minut, podczas których bramkę zdobywała raz jedna, raz druga drużyna. Jednak jak na lidera rozgrywek przystało drużyna z Obornik miała w swojej drużynie dwa równorzędne składy. Częsta rotacja zawodników spowodowała, że zaczęła się uwidaczniać przewago kondycyjna gospodarzy. W ciągu ostatnich 10 minut zdobyli 8 bramek natomiast nasi chłopacy tylko 3. Na domiar złego kontuzję odniósł Jacek Fajfer i ostatnie trzy minuty graliśmy bez naszego asa atutowego. Wynik końcowy 30 - 18 jest i tak znacznie lepszy (o 16 bramek) od wyniku z meczu inaugurującego rozgrywki ligowe.