30 października 2018

W dniu 19 października w Daszewicach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej roczników 2006 i młodszych. Bardzo dodrze zaprezentowali się nasi najmłodsi piłkarze - chłopcy z rocznika 2007 i 2008, a więc o rok, dwa młodsi od rywali, mimo to walczyli jak równy z równym, zdobywając brązowy medal.

Turniej piłki nożnej od lat jest najliczniej obstawiony. Udział biorą prawie wszystkie szkoły z terenu naszej gminy. W Daszewicach do rywalizacji stanęło aż 8 drużyn by walczyć o medale. W większości byli to chłopcy z klas 6 czyli rocznik 2006.

Nasza drużyna w składzie:

Demut Jakub, Zimowski Kacper, Zawadowski Dawid, Maciołek Filip, Gościniak Bartek, Gulcz Samuel, Pewniak Sebastian, Smirnof Miłosz, Leśniowski Jakub, Żurawski Wojtek zagrała 5 bardzo dobrych spotkań ulegając tylko w jednym półfinałowym meczu 0-1 gospodarzom,  szkole z Daszewic.

W meczu o 3 miejsce pokonaliśmy zespół z Krosna 2-1. Medal cieszy tym bardziej, że większość drużyny to chłopcy z rocznika 2008, a więc mają jeszcze dwa lata, by osiągać sukcesy.

Gratulujemy!

J. Pinkowski