21 kwietnia 2023

18 kwietnia 2023 roku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mosinie, odbyły się Mistrzostwa Gminy Mosina w 4-boju Lekkoatletycznym. Do rywalizacji przystąpiły 5 szkół: SP2 Mosina, SP Krosno, SP Pecna, SP Rogalin i SP 1 Mosina. Po zaciętej walce nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

Dziewczęta:

I miejsce - awans:  Marta Piotrowska VII A, Liliana Dengusiak VII B, Anna Shevchenko VI A, Wiktoria Karaśkiewicz V A, Gabriela Szykulska VII A, Martyna Kula VII A, Zuzanna Garczarek VI B (rezerwa);

Chłopcy:

III miejsce: Wojciech Kwiatkowski V C, Kacper Paluch V A, Adam Chmielewski V C, Mateusz Jankowiak VI A, Michał Poźniak VII A, Ksawery Zimowski VII A, Paweł Blumczyński V C (rezerwa);

Najlepszą zawodniczką mistrzostw została Marta Piotrowska, która uzyskała w 4 konkurencjach 265 punktów.

Gratulacje!

Medaliści w 4-boju lekkoatletycznym w Gminie Mosina