Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

29 września 2022
Tradycyjnie i w tym roku nasza szkoła włączyła się w ogólnoświatową akcję świętowania dziecięcej
21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko

Mega Misja w naszej szkole!

Mega Misja to nieodpłatny ogólnopolski program edukacyjny dla szkół podstawowych. Wspiera rozwój kompetencji cyfrowych wśród najmłodszych. Przy realizacji wyzwań dzeici uczą się, jakie treści można publikować w internecie, jak chronić swoją prywatność, unikać niebezpieczeństw w sieci, przestrzegać netykiety i praw autorskich, jak znaleźć wiarygodne informacje w internecie, tworzyć i obrabiać proste grafiki, dźwięki i filmy. Mega Misja daje solidną bazę do mądrego i bezpiecznego poruszania się po świecie, w którym dzisiaj nie obędziemy się bez technologii. Dzieci, pracując w grupie, podejmują kolejne zadania w Mega Misji, zdobywają punkty i nagrody pomocne w realizacji zajęć, w tym: sprzęt multimedialny, książki, materiały plastyczne, i inne atrakcyjne rzeczy, które wzbogacą wyposażenie placówki o łącznej wartości 2500zł!

 

Aby wziąć udział w programie uczniowie musieli przygotować krótki filmik, przekonujący jury, że to właśnie oni nadają się do Mega Misji. Spośród wszystkich zgłoszeń na terenie całej Polski wyłoniono 150 szkół, które zakwalifikowały się do programu - w tym naszą, którą reprezentuje klasa 1c z p. Alicją Plenzler. Czekamy na wyzwania, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia filmiku przygotowanego na potrzeby projektu!

03 lipca 2020