Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

19 maja 2022
W najbliższy czwartek, tj. 19 maja zapraszamy Państwa na ostatnie w tym roku zebrania
16 maja 2022
W maju nasi uczniowie z klas trzecich po raz pierwszy będą uczestniczyć w pełen

W październikowy poranek, tym razem w salach lekcyjnych, włączyliśmy się w czternastą edycję modlitewnej akcji „Milion dzieci modli się na różańcu”.

Dla przypomnienia – jest to akcja, która rozpoczęła się w Wenezueli w 2005 roku. Na lekcji religii katechetka zaproponowała, aby dzieci z całego świata modliły się w tym samym czasie na różańcu, bo to właśnie święty Ojciec Pio mówił, że gdyby milion dzieci modliło się na różańcu, wówczas świat napełniłby się pokojem. Matka Boża prosiła dzieci o modlitwę na różańcu między innymi w Lourdes, Fatimie i polskim Gietrzwałdzie. W historii Polski modlitwa różańcowa przyczyniła się do wielkich zwycięstw na przykład w bitwie pod Chocimiem, podczas obrony Wiednia przez Jana III Sobieskiego, czy w Cudzie nad Wisłą.

W tym roku w modlitwie wzięły udział klasy Ia, IIa, IIb i Va.

Milion dzieci modli się na różańcu
31 października 2019