Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

29 września 2022
Tradycyjnie i w tym roku nasza szkoła włączyła się w ogólnoświatową akcję świętowania dziecięcej
21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko

Milion dzieci modli się na różańcu

W poniedziałek18 października uczniowie klas pierwszych wzięli udział w międzynarodowej akcji modlitewnej „Milion dzieci modli się na różańcu” Był to dzień, kiedy na sześciu kontynentach dzieci z wielu krajów świata modliły się na różańcu w intencji pokoju. Pomysł tej kampanii modlitewnej powstał w 2005 roku w stolicy Wenezueli, Caracas, podczas modlitwy różańcowej dzieci na zajęciach religii. Wychowawczyni opiekująca się grupą powtórzyła słowa św. o. Pio, który stwierdził, że „gdyby milion dzieci modliło się na różańcu, wówczas świat napełniłby się pokojem". Tak rozpoczęło się przedsięwzięcie „Milion dzieci modli się na różańcu” rozkrzewiane przez Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

 

W tym roku inicjatywa koncentrowała się wokół osoby św. Józefa, z okazji Roku Świętego Józefa. Tak, więc nasze modlitwy były kierowane „przez ręce Maryi i pod opieką świętego Józefa” przez dzieci klasy Ib w sali lekcyjnej, a klasa Ic modliła się w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu w parafialnym kościele.

25 października 2021