14 grudnia 2022

Bardzo dobrze spisali się koszykarze naszej szkoły w Mistrzostwach Gminy, które odbyły się 9.12.2022r. w hali sportowej w Krośnie. Rozgrywki toczyły się w 2 grupach po 3 zespoły. Nasi zawodnicy wygrali wszystkie mecze grupowe. W fazie finałowej 3 drużyny poniosły po jednej porażce. Początkowo pierwsze miejsce zostało przyznane drużynie z Krosna, jednak po proteście z naszej strony komisja sędziowska przeliczyła jeszcze raz liczbę koszy. Okazało się, że najlepszy stosunek koszy ma nasza drużyna i to ona zajęła 1 miejsce w turnieju.

Szkołę naszą reprezentowali następujący uczniowie:

- na trybunach siedzą w górnym rzędzie od lewej:

Mateusz Jankowiak 6a, Kevin Rybacki 6b, Mikołaj Kostusiak 7a, Jakub Szczepaniak 7a, Kacper Orwat 6b.

- w dolnym rzędzie siedzą od lewej:

Nikodem Szwarc 7a, Filip Gadomski 6b, Bartosz Neubauer 6b, Michał Poźniak 7a, Ksawery Zimowski 7a.

Etap powiatowy odbędzie się po feriach zimowych.

Mistrzostwa Gminy w Koszykówce Chłopców