18 grudnia 2023

Mistrzostwa Gminy Mosina w Piłce Ręcznej Chłopców

13 grudnia 2023 ro w hali OSiR w Mosinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Mosina w Piłce Ręcznej Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły, tj. SP Rogalinek, SP Krosno, SP  Pecna i SP1 Mosina. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Reprezentacja naszej szkoły od pierwszego meczu pokazywała grę na bardzo dobrym poziomie. We wszystkich meczach chłopcy zdecydowanie prowadzili nad innymi drużynami.

Skład drużyny:

Wojciech Kwiatkowski VI C, Stanisław Borowski VI C, Paweł Blumczyński VI C, Borys Latecki VI C, Wiktor Tojek VI C, Adam Chmielewski VI C, Stanisław Tomaszewski VI C, Kacper Paluch VI A, Filip Paluch VI A, Bartosz Zydorczyk VI A, Nikodem Halek VI B, Adam Szabelski VI B, Wojciech Zych VI B, Dorian Czułkowski VI B.

Gratulujemy występu!