19 grudnia 2023

Mistrzostwa Gminy Mosina w Piłce Ręcznej Dziewcząt

15 grudnia 2023 r. w hali OSiR w Mosinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Mosina w Piłce Ręcznej Dziewcząt starszych. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły, tj. SP Rogalinek, SP Krosno, SP  Rogalin i SP1 Mosina. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta w każdy meczu wykazały się dużymi umiejętnościami, co pozwoliło im wygrać każdy mecz z dużą przewagą. Po zaciętej walce reprezentantki naszej szkoły zajęły I miejsce i awansowały do półfinału powiatu.

Skład drużyny:

Marta Piotrowska VIII A, Oliwia Płaczek VIII A, Nel Rosić VIII A, Gabriela Szykulska VIII A, Nikola Grzywacz VIII A, Liliana Dengusiak VIII B, Aleksandra Dunajewska VIII B, Julia Marcinkowska VIII B, Nadia Matecka VIII A, Julia Budna VIII A, Zofia Skrzypek VII A, Marharyta Dmytriienko VII A.

Gratulujemy!