22 września 2023

Dnia 21 września 2023 r. w Krośnie, odbyły się Mistrzostwa Gminy Mosina w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiło osiem szkół z naszej gminy, zarówno dziewcząt jak i chłopców. W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt, reprezentacja naszej szkoły uplasowała się na I miejscu z ogromną przewagą nad pozostałymi zespołami. W kategorii Igrzysk Dzieci chłopców, drużyna z SP1 również nie dała szans pozostałym zespołom zajmując I miejsce. Obie drużyny awansowały do finału powiatu, który odbędzie się 28 września 2023 r. w Krośnie.

Skład drużyn:

I miejsce (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) –Martyna Kula VIII A, Gabriela Szykulska VIII A, Marta Piotrowska VIII A, Liliana Dengusiak VIII B, Wiktoria Karaśkiewicz VI A, Zofia Haufa VII A, Helena Witczak VI B (rezerwa);

I miejsce (Igrzyska Dzieci) – Paweł Blumczyński VI C, Kacper Paluch VI A, Stanisław Borowski VI C, Adam Chmielewski VI C, Wojciech Kwiatkowski VI C, Stanisław Borowski VI C.

Gratulujemy wspaniałego występu!

Mistrzostwa Gminy Mosina w Sztafetowych Biegach Przełajowych