20 listopada 2019

14.11.2019 r. w pięknej hali OSiR w  Krośnie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych. W turnieju wzięło udział 7 drużyn, które rozgrywały mecze w 2 grupach.

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie z naszej szkoły. Ich dominacja nie podlegała żadnym dyskusjom. Jedynka Mosina wygrała wszystkie zwoje mecze (5), zdobywając w sumie 21 bramek, a tracąc tylko 2.

Klasyfikacja turnieju:

1m. SP nr1 w Mosinie
2m. SP w Krośnie
3m, SP w Daszewicach
4m. SP nr 2 w Mosinie
5m. SP w Krosinku
6m. SP w Rogalinku
7m. SP w Czapurach

W drużynie Jedynki wystąpili następujący uczniowie:
Tobys Wojciech, Hermann Jan, Wolny Oskar, Fajfer Jacek, Borisov Roman, Pogonowski Paweł, Szulc Gracjan, Bereta Igor, Prałat Piotr, Alankiewicz Mikołaj.

Kolejnym etapem rozgrywek są półfinały powiatowe, których gospodarzem będzie nasza szkoła. Odbędą się one 28 listopada w hali OSiR. Zapraszamy kibiców i życzymy powodzenia.

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej