29 stycznia 2019

10 stycznia w naszej szkole odbył się finał Mistrzostw Gminy w Piłce Siatkowej Chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej).

Do rywalizacji przystąpiły 3 szkoły w kategorii chłopców. Szkoła Podstawowa nr 2 z Mosiny, Szkoła Podstawowa z Rogalinka oraz gospodarze turnieju, czyli Szkoła Podstawowa nr 1 z Mosiny.

Ciężar walki wzięli tutaj na siebie chłopcy z klas VIII, którzy od kilku już lat systematyczne trenują siatkówkę w Sekcji Piłki Siatkowej UKS „Mosińska Jedynka”.

Obydwa mecze wygrane pewnie i szybko 2-0 pozwoliły zająć naszym siatkarzom I miejsce w turnieju i spokojnie myśleć o kolejnych etapach rozgrywek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skład naszej reprezentacji: Czajka Marcel, Czajka Max, Todryk Marcin, Cymerlik Nikodem, Grzywacz Mikołaj, Wojna Norbert, Drobiński Kamil, Stefański Kamil, Grześkowiak Filip, Wojciechowski Bartek, Fajfer Jacek, Hamlet Baghdasaryan.

Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej Chłopców
(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)