24 stycznia 2018
Mistrzostwa Gminy w Siatkówce

16.01.2018r. w hali OSiR odbyły się Mistrzostwa Gminy w Siatkówce. W turnieju udział brały 3 drużyny reprezentujące szkoły z naszej gminy: SP Rogalinek, SP Pecna i Jedynka Mosina. Turniej odbywał się systemem „Każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 25 punktów każdy.  W przypadku remisu drużyny rozgrywały trzeci set tzw. Tie-break do 15 punktów. Każda drużyna składała się z dwóch zespołów czteroosobowych plus po jednym rezerwowym w każdej czwórce. Pierwszego seta grała jedna czwórka a drugiego druga czwórka. W przypadku remisu w tie-breaku mogli występować dowolni uczniowie z obu czwórek.

Doskonale spisali się nasi uczniowie odnosząc dwa zwycięstwa w stosunku 2-0 zdobywając pierwsze miejsce w turnieju i zapewniając sobie tym samym kolejny awans do rozgrywek powiatowych.

Nasza reprezentacja zagrała w następującym składzie:

Pierwsza piątka: Jacek Fajfer, Paweł Pogonowski, Bartosz Wojciechowski, Filip Grześkowiak oraz Wojciech Tobys.

Druga piątka: Antoni Nieckarz, Filip Murawski, Oskar Wolny, Hubert Florek oraz Igor Nowak

Powodzenia na kolejnym etapie rozgrywek!