22 czerwca 2021

17.06. 2021 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Gra o zwycięstwo w powiecie była wyjątkowo zacięta i wyrównana. Dziewczęta odpowiadały koszem na kosz. Do ostatnich sekund 40 minutowego meczu ,wahał się wynik spotkania. Jeszcze na 1 minutę przed końcem  na tablicy wyników widniało 21 : 21. Naszym dziewczętom zabrakło odrobiny sportowego szczęścia,  na 30 sekund przed końcem, przeciwniczki trafiając do kosza przechyliły szalę zwycięstwa. Mimo porażki jednym koszem, bardzo cieszy doskonała postawa naszych zawodniczek, ich waleczność i determinacja. Dziewczęta zostawiły serce na boisku. Gratulujemy !

Skład drużyny: Zuzanna Lulka 7b, Wiktoria Wośkowiak 7a, Antonina  Zabiełowicz 7a, Zosia Białożyt 7c,  Antonina Kędzierska 7d, Monika Krawczak 7c, Julia Wiśniewska 7d, Maria Małecka 8c, Zosia Napierała 8c,  Asia Łuczak 8c,  Paulina Walkowiak 8c, Aniela Klitończyk  8c