08 listopada 2022

W piątek 28 października w Szkole Podstawowej w Pecnej odbyły się Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Kleiber 8c, Alex Dolata 8c oraz Mikołaj Guźniczak 8c.

Na zawodach spotkało się 9 drużyn ze szkół podstawowych powiatu poznańskiego, które prezentowały bardzo wysoki poziom. Po długich i ciężkich zmaganiach nasi chłopcy zostali brązowymi medalistami i awansowali do finału rejonu, który odbędzie się już 1 grudnia.

Ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:

I miejsce – SP Iwno

II miejsce – SP Przeźmierowo

III miejsce  – SP 1 Mosina

W zawodach brała udział również drużyna dziewcząt składzie: Lena Bereta 8d, Emilia Tomaszewska 8d oraz Maria Trzeciak 8d. Dziewczynom nie udało się awansować do dalszego etapu, ale wykazały się wolą walki i dużym zaangażowaniem.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym