Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

11 maja 2021
Zgodnie z regulaminem rekrutacji SPRAWDZIAN PREDYSPOZYCJI JĘZYKOWYCH (dla uczniów, którzy złożyli wnioski o przyjęcie
07 maja 2021
13 maja (czwartek) zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami klas. Poszczególne oddziały spotykają się

Dnia 13.04.2018r. w Obornikach Wielkopolskich odbył się Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Piłce Ręcznej Chłopców, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięły udział trzy najlepsze drużyny z rejonu. Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy z naszej szkoły, którzy zajęli drugie miejsce, zdobywając tym samym srebrne medale.

 

Podobnie jak w rozgrywkach chłopców młodszych, najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 z Obornik, wygrywając wszystkie swoje mecze. Warto dodać, że chłopcy z tej szkoły w ubiegłym roku oraz w latach poprzednich zawsze zdobywali medale na Mistrzostwach Wojewódzkich.

 

W swoim drugim meczu Jedynka Mosina pokonała swoich rówieśników z Kamieńca 20 – 12, co dało im drugie miejsce w turnieju.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

 

                        1m. Szkoła Podstawowa nr 4 w Obornikach Wlkp.           4 pkt.

                        2m. Szkoła Podstawowa nr1 w Mosinie                            2 pkt.

                        3m. Szkoła Podstawowa w Kamieńcu                                 0 pkt.

 

Na ten wspaniały sukces zapracowali następujący uczniowie: Mikołaj Grzywacz, Jędrzej Włodarczak, Wojciech Fajfer, Piotr Pogonowski, Tobiasz Trzeciak, Dawid Korcz, Przemysław Tobys, Krzysztof Łuczka, Bartosz Leśniewicz, Wojciech Bobkiewicz, Kacper Łukomski i Filip Lisowski.

 

W tym miejscu należy stwierdzić, że Mosińska Jedynka jest najlepszą szkołą w piłce ręcznej w powiecie. Na tytuł ten zasłużyli nie ponosząc żadnej porażki na tym etapie rozgrywek, zarówno w kategorii chłopców młodszych jak i starszych.

 

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zbigniew Lisiecki

Mistrzostwa Rejonu Poznań Zachód w Piłce Ręcznej Chłopców

20 kwietnia 2018