Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

14 grudnia 2018
W naszej szkole, w ramach ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka, odbyła się  zbiórka dla  potrzebującej
12 grudnia 2018
Grudzień to okres oczekiwania na święta Bożego Narodzenia.  Jest to czas niezwykły, który kojarzy

Kolejny wielki sukces na zawodach rangi Mistrzostw Wielkopolski odniósł uczeń klasy 6b JACEK FAJFER. W stawce ponad 100 uczestników zajął 1 miejsce wywalczając tym samym tytuł Mistrza Wielkopolski w Biegach Przełajowych.

Na bardzo dobrze przygotowanej trasie długości 1200 metrów w Żerkowie odbywała się rywalizacja drużynowa biegów przełajowych. W ramach tej rywalizacji była prowadzona także klasyfikacja indywidualna. Przed biegiem, podczas zapoznawania się z trasą, wspólnie z opiekunem Zbigniewem Lisieckim nakreślona została taktyka biegu Jacka. Trasa była bardzo zróżnicowana i wymagająca. Prawidłowy rozkład sił i perfekcyjne pod względem taktycznym przeprowadzony przez Jacka bieg doprowadził do wspaniałego sukcesu. Na 150 m przed metą Jacek zajmował 3 pozycję i wtedy nastąpił atak, którego nawet sprinterzy na krótkich dystansach by się nie powstydzili. Na 50 m przed metą wszystko było jasne. Doskonały finisz Jacka spowodował, że nie dał on żadnych szans swoim przeciwnikom i z przewagą 10 metrów wbiegł na metę jako pierwszy.

Warto dodać, że tym samym Jacek zdobył swój kolejny 7 złoty medal na zawodach rangi Mistrzostw Województwa (pozostałe sześć zdobył w czwórboju L-A w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej).