28 października 2019
Młodsi chłopcy finalistami Mistrzostw Wielkopolski!

W dniu 17 października 2019 r. w Poznaniu  na terenie hipodromu WOLA odbył się Finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W biegu najmłodszych chłopców w ramach Igrzysk Dzieci udział brało najlepszych 40 sztafet z terenu całego województwa.

Dobrze wypadli nasi chłopcy, którzy uplasowali się w środku stawki, zajmując 20 miejsce. Jest to wynik lepszy o 3 pozycje w stosunku do roku poprzedniego. Sam awans do Finału Mistrzostw Wielkopolski był już dużym sukcesem, bo pozwoliło to nam zdobyć wiele punktów w klasyfikacji powiatowej i wojewódzkiej, ale też umiejscawia naszą szkołę wśród najlepszych w województwie.

Skład sztafety: Kacper Zimowski (6a), Maciołek Filip (6a), Piotrowski Hubert (6c), Podstawa Filip (6c), Demut Jakub (6d), Leśniowski Jakub (7c), Guźniczak Mikołaj (5d), Nowak Mateusz (4b)

Gratulujemy naszym młodym biegaczom!