16 grudnia 2019
Młodsi chłopcy złotymi medalistami

W dniu 2 grudnia na hali OSiR Mosina w Krośnie odbył się finałowy turniej Mistrzostw Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie, wygrali cały turniej i będą reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym.

Turniej był niezwykle zacięty udział w nim brały 4 szkoły z terenu gminy. Pierwszy mecz to zwycięstwo naszych uczniów z SP Krosinko 1-0, kolejne spotkanie to również wygrana tym razem z SP Krosno 2-0. w ostatnim meczu turnieju przegraliśmy po bardzo dobrej grze 0-1. Byliśmy mało skuteczni, kilka słupków, poprzeczek, nieuznana bramka wszystko to spowodowało że zeszliśmy pokonani.

W przekroju całego turnieju byliśmy jednak drużyną najlepszą i zajęliśmy 1 miejsce.

Kolejność końcowa turnieju:

1 miejsce     SP 1 Mosina

2 miejsce     SP Rogalinek

3 miejsce    SP Krosno

4 miejsce     SP Krosinko

Skład naszego zespołu: Labijak Aleksander 5C, Guźniczak Marcel 6a, Maciołek Filip 6a, Zawadowski Dawid 6a, Zimowski Kacper 6a, Adamek Dominik 6b, Demut Jakub 6c, Piotrowski Hubert 6c, Szymanowski Wojtek 6c, Borus Oliwier 6c, Gulcz Samuel 6d, Pyszniak Mikołaj 6d, Leśniowski Jakub 7c.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.