20 listopada 2017
Nagrodzeni przez Burmistrza!

Podczas uroczystej Sesji Rady Miejskiej w MOK 9 listopada br. uczniom szczególnie wyróżniającym się z naszej gminy zostały wręczone stypendia Samorządu Gminy Mosina, a także uhonorowano Nagrodą Burmistrza nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych.

Komisja opiniująca wnioski o przyznanie stypendiów naukowych Samorządu Gminy Mosina dla uczniów gimnazjów, dla których organem prowadzącym jest Gmina Mosina, nagrodziła stypendium 10 uczniów z gminy.

W gronie stypendystów znalazło się pięciu uczniów naszej szkoły.

Wyróżnieniem zostali uhonorowani:

Weronika Banach – uczennica oddziału 3cG,

Zuzanna Klemczak – uczennica oddziału 2aG,

Zuzanna Napierała – uczennica oddziału 3aG,

Zofia Nojszewska – uczennica oddziału 2aG,

Małgorzata Rydlewska – uczennica oddziału 3aG.

Nasi stypendyści to wyróżniający się uczniowie, którzy aktywnie rowijają swoje talenty, odnoszą sukcesy w nauce, sporcie, konkursach. Znajdują tez czas na działania charytatywnie oraz angażują się w życie społeczne szkoły i środowiska lokalnego. Wszystkich nagrodzonych cechuje też wysoka kultura osobista.

Nagrodę Burmistrza otrzymała  także nauczycielka wychowania fizycznego z naszej szkoły Pani Beata Gryza.

Pan Burmistrz Jerzy Ryś skierował także słowa uznania pod adresem Pani dyrektor Ewy Agnieszki Szymańskiej i pogratulował sukcesu, jakim jest otrzymanie przez naszą szkołę tytułu "Najbardziej Usportowionej Szkoły Wielkopolski 2016/2017

Gratulujemy wyróżnionym nauczycielom i uczniom oraz życzymy kolejnych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na stronie Urzędu Miasta i Gminy Mosina:

Agata Walter