22 stycznia 2020
Najmłodsi chłopcy złotymi medalistami w piłce koszykowej

W dniu 16 stycznia na hali OSiR w Krośnie odbył się turniej finałowy Mistrzostw Gminy Mosina w Piłce Koszykowej Chłopców - Igrzyska Dzieci.

W turnieju udział brało 5 najlepszych szkół z terenu gminy: SP Krosno, SP Krosinko, SP Rogalinek, SP Czapury i SP nr 1 Mosina.

Bezkonkurencyjni okazali się nasi najmłodsi koszykarze, chociaż mecze były bardzo zacięte, nasi chłopcy wygrali turniej i awansowali. SP nr 1 w Mosinie będzie reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym.

Skład zwycięskiego zespołu: Samuel Gulcz, Mikołaj Roszkowski, Hubert Piotrowski, Oliwier Borus, Wojtek Szymanowski, Marcel Guźniczak, Dawid Zawadowski, Jakub Leśniowski, Jakub Demut, Dominik Adamek, Filip Maciołek, Kacper Zimowski.

Gratulujemy chłopcom i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.