06 marca 2020
Najmłodsi koszykarze z kolejnym zwycięstwem

20 lutego na hali OSiR w Krośnie odbył się Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Piłce Koszykowej Chłopców - Igrzyska Dzieci. W turnieju udział brały 4 szkoły z terenu powiatu poznańskiego: SP Pobiedziska, SP Komorniki, SP Stęszew i SP nr 1 Mosina.

Znów bardzo dobrze zaprezentowali się nasi najmłodsi koszykarze, po zwycięstwie w Mistrzostwach Gminy Mosina odnieśli kolejny sukces, wygrywając tym razem Półfinał Powiatu i awansując do Turnieju Finałowego Mistrzostw Powiatu Poznańskiego.

Kolejność końcowa turnieju:

I miejsce SP nr 1 Mosina – awans do następnego etapu

II miejsce SP Stęszew

III miejsce SP Komorniki

IV miejsce SP Pobiedziska

Skład zwycięskiego zespołu: Samuel Gulcz, Mikołaj Roszkowski, Hubert Piotrowski, Oliwier Borus, Wojtek Szymanowski, Marcel Guźniczak, Dawid Zawadowski, Jakub Leśniowski, Jakub Demut, Dominik Adamek, Filip Maciołek, Andrzej Tomyślak.

Gratulujemy chłopcom i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach!