13 kwietnia 2022

W poniedziałek 11 kwietnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”. W konkursie udział wzięło 50 uczestników z klas 0-III. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania tradycjami Świąt Wielkanocnych, uwrażliwienie dzieci na wartość sztuk plastycznych oraz rozwijanie umiejętności manualnych i plastycznych dzieci.

W związku z dużym zainteresowaniem komisja oceniająca prace miała niełatwe zadanie. Jury wzięło pod uwagę samodzielność, estetykę wykonanych prac, kompozycję, dobór materiałów, wyobraźnię twórczą, a także umiejętności korzystania z materiałów plastycznych w kontekście tematyki konkursu.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Ozdoba wisząca:

I miejsce – Maja Jandy 2a

II miejsce – Nicole Latuszek 2c

III miejsce – Natalia Witczak

Stroik  wielkanocny:

I miejsce – Emma Niewrzendowska 1b

II miejsce – Zofia Kubiak 3c

III miejsce – Zofia Filipiak 0a

Wyróżnienie: Maria Szewczak 1b

Kurka, Baranek, Zajączek, Pisanka:

I miejsce – Wojciech Szuman 0a, Gabriela Borkowska 1a

II miejsce –Agata Lancmańska 1a

III miejsce – Martyna Grzegorczyk 1a, Zuzanna Zmuda 1b, Borys Szulc 0a

Wyróżnienie: Wiktoria Zagórska 1b, Marceli Szuman 3a, Adam Kulka 1a.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, poświęcony czas na wykonanie ozdób oraz kreatywność.

Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna