08 kwietnia 2022
Nasi siatkarze brązowymi medalistami w finale powiatu

W dniu 30 marca 2022 na sali OSiR w Krośnie odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Piłce Siatkowej (Igrzyska Młodzieży Szkolnej).

Tradycją już jest, że nasi chłopcy w tej dyscyplinie odnoszą duże sukcesy. Nie inaczej było tym razem. W bardzo mocno obsadzonym turnieju finałowym - grało 9 najlepszych zespołów z powiatu - nasi siatkarze zdobyli brązowy medal.

W trakcie całego turnieju ulegli oni jedynie Szkole Mistrzostwa Sportowego w Murowanej Gośliny w tiebreaku 1-2 (klasy sportowe z piłki siatkowej mają 10 godzin zajęć tygodniowo) miało to miejsce w półfinale. Pozostałe mecze reprezentanci SP1 Mosina wygrali dość zdecydowanie 2-0.

Gratulujemy.

Skład zespołu: Gościniak Bartosz 8a,  Demut Jakub 8c, Piotrowski Hubert 8c,  Borus Oliwier 8d,  Gulcz Samuel 8a,  Trzciński Kacper 8a, Zimowski Kacper 8a, Szymanowski Wojtek 8c,  Adamek Dominik 8b, Zawadowski Dawid 8a, Maciołek Filip 8a