12 maja 2020
Nasz projekt Erasmus+ doceniony w Brukseli

Projekt Erasmus+ "Mózgi w szkole. Wiedza jest potęgą!" realizowany w naszej szkole w latach 2015-2017 został w Brukseli doceniony przez Dyrekcję Generalną Komisji Europejskiej w dziedzinie EDUKACJA, MŁODZIEŻ, SPORT I KULTURA! Panel ekspertów uznał nasze przedsięwzięcie za success story, wyróżniające się pod względem jakości, innowacyjności i kreatywności z jednoczesnym znaczącym wpływem na politykę edukacyjną krajów Unii Europejskiej. Okazało się, że spełniliśmy najwyższe kryteria, dzięki czemu wypracowane przez nas rezultaty Komisja Europejska zamierza wykorzystać m.in. do tworzenia materiałów  konferencyjnych, różnego rodzaju dokumentacji, identyfikacji internetowej itp.

Nie spodziewaliśmy się takiego wyróżnienia i nie zabiegaliśmy o nie, zatem cieszy ono niezmiernie i motywuje do dalszych starań, poszukiwań i rozwoju.