25 lutego 2020

Uczeń klasy 8b Jacek Fajfer, jako jedyny przedstawiciel Wielkopolski, został powołany na konsultację szkoleniową Kadry Polski Juniorów w plażowej piłce ręcznej. Jest to olbrzymie wyróżnienie dla zawodnika IDMAR Jedynka Mosina i jednocześnie naszego ucznia.

Jacek, jako zdecydowany przodownik tabeli strzelców Wielkopolskiej Ligi Młodzików, został dostrzeżony przez trenerów kadry i zaproszony na konsultacje szkoleniową do Warszawy. W tym miejscu należy dodać, że Jacek jest najmłodszym zawodnikiem powołanym na zgrupowanie, bowiem urodził się w 2005 roku. Pozostali zawodnicy są urodzeni w 2004 roku. Życzymy powodzenia w Warszawie!

Jacek jest także członkiem Kadry Wielkopolski rocznika 2004/5i kandydatem do wyjazdu na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w piłce ręcznej, która odbędzie się na początku kwietnia.

Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki!

Nasz uczeń z szansą na awans do Kadry Polski Juniorów w plażowej piłce ręcznej!