Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

21 września 2022
W tym roku szkolnym warsztaty mobilne odbyły się pod hasłem „Elektryka - czyli wszystko
21 września 2022
Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno – Społecznego „Każdy inny – wszyscy równi”.

Czy wiecie, że Michael Jordan podczas swojej kariery nie trafił do kosza ponad dziewięć tysięcy razy i przegrał ponad trzysta meczów?  Klasa 4b, realizując program „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej”, ostatnio zgłębiała temat radzenia sobie z niepowodzeniami. Dzięki temu już wie, że takie przekonania jak: Nie mogę. Nie potrafię. Inni mi mówią, że to nie ma sensu działają negatywnie na naszą motywację do działania. Wytrwałość w dążeniu do celu to niełatwa sztuka pokonywania trudności, jakie pojawiają się na naszej drodze na szczyt.

Wszyscy pamiętajmy, że trudności to okazje do nauczenia się czegoś. Nie zniechęcajmy się przy pierwszym niepowodzeniu. Jordan mówił, że właśnie dzięki licznym porażkom tak naprawdę odniósł sukces. Życzmy sobie zatem takiej wytrwałości w codziennej pracy i nauce.

Nie narzekaj, że masz pod górkę, gdy idziesz na szczyt
18 marca 2022