Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

23 maja 2022
Jutro zaczyna się egzamin ósmoklasisty. Uczniowie najstarszych klas zmierzą się z ogromem wiedzy i
19 maja 2022
W najbliższy czwartek, tj. 19 maja zapraszamy Państwa na ostatnie w tym roku zebrania

Czy wiecie, że Michael Jordan podczas swojej kariery nie trafił do kosza ponad dziewięć tysięcy razy i przegrał ponad trzysta meczów?  Klasa 4b, realizując program „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej”, ostatnio zgłębiała temat radzenia sobie z niepowodzeniami. Dzięki temu już wie, że takie przekonania jak: Nie mogę. Nie potrafię. Inni mi mówią, że to nie ma sensu działają negatywnie na naszą motywację do działania. Wytrwałość w dążeniu do celu to niełatwa sztuka pokonywania trudności, jakie pojawiają się na naszej drodze na szczyt.

Wszyscy pamiętajmy, że trudności to okazje do nauczenia się czegoś. Nie zniechęcajmy się przy pierwszym niepowodzeniu. Jordan mówił, że właśnie dzięki licznym porażkom tak naprawdę odniósł sukces. Życzmy sobie zatem takiej wytrwałości w codziennej pracy i nauce.

Nie narzekaj, że masz pod górkę, gdy idziesz na szczyt
18 marca 2022