02 lipca 2018
Noc w szkole

Ponad sześćdziesiątka uczniów od zeróweczek aż po III klasy gimnazjum noc z 9 na 10 czerwca spędziła w szkole. Udało się przeprowadzić warsztaty z przygotowywania pizzy: nauczyliśmy się wyrabiać ciasto oraz komponować dodatki, a także zrobiliśmy wyśmienity sos czosnkowy. Nasze cztery metrowe pizze upiekliśmy i ze smakiem zjedliśmy:) W międzyczasie na zewnątrz szkoła rozbrzmiewała śpiewem karaoke oraz śmiechem dzieci korzystających z placu zabaw. A kiedy wszyscy już się najedli udali się do kina plenerowego: ekran stanowiła ściana od stołówki przy parkingu rowerowym.  Nie zabrakło też gier planszowych i karcianych. Niektórzy grali do białego rana, a przed świtem zapragnęli rozegrać mecz piłki nożnej na szkolnym boisku. Poranna gimnastyka o godzinie siódmej dodała wszystkim rześkości:)

Serdeczne podziękowania za pomoc dla naszej wspaniałej kadry kuchennej z p. Tomkiem na czele oraz naszych super woźnych p. Jarka, p. Jacka i p. Zosi oraz Samorządu Uczniowskiego na czele z Franciszkiem Niemczewskim.

Agata Walter, Błażej Lewandowski, Beata Gryza, Małgorzata Michalak